Képzés időpontjai

Aktuális képzések időpontjai  

Veszprém 2019. március 30. ismeretfelújítóknak
Szombathely 2019. április 6. ismeretfelújítóknak
Pécs 2019. április 6. ismeretfelújítóknak
Pécs 2019. április 13. ismeretfelújítóknak
Zalaegerszeg 2019. április 27. és 2019. május 4. új jelentkezőknek
Pécs 2019. április 27. és 2019. május 4. új jelentkezőknek
Veszprém 2019. május 11. ismeretfelújítóknak
Veszprém 2019. május 18. ismeretfelújítóknak
Miskolc 2019. június ismeretfelújítóknak
Budapest 2019. szeptember új és ismeretfelújító

Szervezők elérhetőségei

30/563-3465
Terület Név Elérhetőség Telefon Mobil
Békéscsaba Balogh János Miklos balogh.janos.miklos@t-online.hu    
  Hoffmann Ferenc energetikus48@gmail.com   30/436/6669
Budapest Kunyik Sándorné Ibolya info@meevet.hu 1/445-0617 20/617-0172
Debrecen Balogh Miklós miklos.balogh@index.hu 52/787-935 30/911-5526
Eger Kegye Attila attila.kegye@emasz.hu 36/536-480  
Gyöngyös Szabóné Gál Mariann marianna.gal@emasz.hu 37/516-113  
Győr Samu József samuj@t-online.hu   30/235-2589
  Varga Berta Tamás tamas.vargab@eon-hungaria.com   30/956-9552
Kaposvár Papp Zoltánné Magdi zoltanne.papp@eon-hungaria.com 82/502-934/7334 30/944-2841
Miskolc Takács Norbert norbert.takacs@emasz.hu   20/940-3547
  Orlay Imre imre.orlay@emasz.hu   20/940-3160
Nagykanizsa Lanc Anikó aniko.lanc@eon-hungaria.com   30/933-7355
  Várfalvi Ferec ferenc.varfalvi@eon-hungaria.com 93/503-532  
Nyíregyháza Kiss Róbert meenyiregyhaza@gmail.com   30/378-2120
Pécs Potos Éva eva.potos@gmail.com   30/635-9746
Salgótarján Sirkó Kálmán kalman.sirko@emasz.hu   20/776-8558
Sopron Samu József samuj@t-online.hu   30/235-2589
Szeged Dobi László laszlo.dobi@edf.hu 62/565-555 30/239-0433 
Székesfehérvár Takács Tünde tunde.takacs@eon-hungaria.com 22/525-494 30/946-17-88
Szekszárd Végh Lívia veghne@elektrolit.hu 74/418-117  30/9793-475
Szolnok Faragó Lajos farago.lajos@zoldf.hu 56/410-200 70/411-7439
  Paranicsné Dia zoldf@zoldf.hu   70/411-8536
Szombathely Kajcsos Lajos lajos.kajcsos@eon-hungaria.com   30/385-4939
  Pintér Ferenc pinterferenc48@gmail.com   30/935-3348
Tatabánya Prischetzky Géza geza.prischetzky@eon-hungaria.com   30/947-6495
Veszprém Sasné Moóri Erzsébet erzsebet.moori.sasne@eon-hungaria.com   30/337-65-97
Zalaegerszeg Gróf Zoltán zoltan.grof@eon-hungaria.com 92/550-744 30/444-51-59
  Karsai Józsefné Marika karsai@zelkanet.hu   30/567-5161